top of page

Príležitosti stať sa ANASOFŤákom

Našim zákazníkom poskytujeme kvalitné a zmysluplné riešenia, o ktoré je vo svete veľký záujem. A čím viac riešení poskytujeme, tým viac kolegov potrebujeme do nášho tímu.

 

Využi príležitosť a pridaj sa k nám - ANASOFŤákom. V našich radoch radi privítame šikovných a zanietených ľudí, ktorí nám pomôžu robiť svet lepším.

Analytik pre mzdovú agendu

Tvorca obsahu na sociálne siete (copywriter)

Nenašli ste pozíciu pre vás?
Kontaktujte nás

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

bottom of page