top of page

Príležitosti stať sa ANASOFŤákom

Našim zákazníkom poskytujeme kvalitné a zmysluplné riešenia, o ktoré je vo svete veľký záujem. A čím viac riešení poskytujeme, tým viac kolegov potrebujeme do nášho tímu.

 

Využi príležitosť a pridaj sa k nám - ANASOFŤákom. V našich radoch radi privítame šikovných a zanietených ľudí, ktorí nám pomôžu robiť svet lepším.

Projektový manažér pre Smart Industry

HR špecialista/tka (zastupovanie počas MD/RD)

Tvorca obsahu na sociálne siete (copywriter)

Senior Java Developer pre Smart Industry riešenia

Nenašli ste pozíciu pre vás?
Kontaktujte nás

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

bottom of page