top of page

ČESKO: Konzultant systému pro správu bytů a výrobu tepla

Miesto práce

Praha 4

Termín nástupu

Dohodou

Ponúkaný plat (brutto)

od 45 000 KČ

pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Druh pracovného pomeru

Náplň práce

Hledáme kolegu / kolegyni do našeho týmu konzultantů, analytiků informačního systému DOMUS.Tvým  úkolem bude zajistit dobrou znalost a uživatelskou spokojenost našich  zákazníků s informačním systémem DOMUS, který je určen pro správu  bytového fondu.

Výkon práce budeš mít zejména u našich zákazníků v  Čechách, ale pravidelně budeš komunikovat s kolegy z Bratislavy, kteří  Ti poskytnou zázemí a podporu. Budeš hodně cestovat a navštěvovat klienty, zároveň můžeš hodně agendy vyřídit i z pohodlí svého domova. Pokud  máš praxi alespoň v jedné oblasti ekonomické agendy: účetnictví, mzdy,  faktury, leasing, správa bytů nebo máš předchozí konzultační zkušenosti a  chceš se stát vyhledávaným odborníkem, kontaktuj nás.

Požadované zručnosti

  • Minimálne 2 roky praxe na obdobnej pozícii, skúsenosť v IT segmente

  • VÝHODA Copywriting skills

Čaká ťa

  • Cestování (nabízíme Ti hodně cestování k zákazníkům a neustálé  zdokonalování systému na základě měnící se legislativy a požadavků  našich klientů)

  • Vzdělávání se (budeš profesionál, na kterého se  budou lidé obracet se žádostí o radu, či konzultaci, a proto bude k Tvé  práci neoddělitelně patřit permanentní vzdělávání se)

  • Neformální pracovní prostředí, otevřenou komunikaci

  • Home office

  • Možnost odborného růstu

  • Výbornou týmovou spolupráci a individuální kompetence

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Stravenky

  • Multisport kartu

  • Sick days 3 dny

  • Pracovní výročí

  • Mobil pro soukromé účely

  • Referral bonus

  • Notebook

  • Služební auto pro soukromé účely

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

Chcem využiť túto príležitosť

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Formular

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.

bottom of page