top of page

Miesto práce

Mlynská dolina, Bratislava

Termín nástupu

(ASAP)

Ponúkaný plat (brutto)

3 200 € podľa skúseností

Hlavný pracovný pomer

Druh pracovného pomeru

Výzva a sebarealizácia „Čo ty ako analytik vymyslíš, to iní urobia podľa teba.“

Chýba ti príležitosť prinášať riešenia, ktoré ovplyvnia náš každodenný život?

Vieš hľadať správnu cestu v záplave informácií a doviesť prácu k úspešnému cieľu?

Rád komunikuješ so zákazníkmi a vysvetľuješ ich požiadavky vývojovému tímu?

Ak máš skúsenosti so SW analýzou, hľadáme práve teba, aby si priniesol nový vietor a pomohol nám s projektami, ktoré realizujeme pre rôzne oblasti pôsobenia od súkromných spoločností po verejné inštitúcie.

Poď s nami tvoriť užitočné riešenia. Viac o nás nájdeš na www.anasoftaci.sk a na blogu

Náplň práce

Práve teraz hľadáme nového kolegu do projektu náhrady pôvodného core systému pre nášho zákazníka, ktorý súvisí s ekonomickou agendou a biznis procesmi správy a konsolidácie pohľadávok.

  • Analyzujeme a spracovávame požiadavky na funkcionalitu budúcej softvérovej aplikácie, tvoríme analytické modely ako podklad pre vývojový team

  • Analyzujeme aktuálne procesy u zákazníka a navrhujeme ich budúci dizajn

  • Študujeme legislatívu, štúdie uskutočniteľnosti, technické špecifikácie a aj podklady od zákazníka

  • Navrhujeme analytické modely tried, funkcionalitu pomocou prípadov použitia, komunikačné rozhrania medzi systémami a používateľské rozhrania v podľa princípov UI a UX, tak, aby boli v súlade s metodikou IDSK

  • Úzko spolupracujeme s vývojovým teamom, testermi a konzultantmi

  • Organizujeme a vedieme stretnutia so zákazníkom a spracovávame výstupov z nich

  • Pravidelne komunikujeme so zákazníkom, prezentujeme navrhované a vyvinuté riešenia

Požadované zručnosti

  • reálne skúsenosti so softvérovou analýzou

  • aspoň 5 rokov skúseností s tvorbou softvéru podľa požiadaviek zákazníka

  • za sebou niekoľko realizovaných projektov (pre komerčnú aj verejnú sféru) a môže dať ich referencie

  • vedieť komunikovať so zákazníkom a mať schopnosť sa rýchlo zorientovať v problematike správy pohľadávok štátu

  • efektívne komunikovať s interným vývojovým tímom (tvorba zadaní pre vývojárov)

  • základné ekonomické vzdelanie alebo skúsenosť s ERP systémami

  • ovládať notácie UML, BPMN, Archimate a vedieť pracovať s nástrojom Sparx Enterprise Architect

  • vlastniť Certifikát OCUP UML2

  • rád technický a technologický svet (je mu blízke SQL, DMS,BI, ESB..)

  • byť tímový hráč, vedieť počúvať ale aj prezentovať

  • rád pracovné výzvy v podobe nových analytických prístupov, doménových oblastí a kreatívnych riešení

Čaká ťa

  • pravidelné tímové vzdelávanie a zdieľanie know-how a príležitosť rozširovať svoje vedomosti a zručnosti

  • neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory, aj keď teraz viac práce z domu a home office

  • flexibilný pracovný čas

  • práca s najnovšími technológiami, školenia, rozširovanie vedomostí a zručností

  • možnosť individuálneho vzdelávania

  • bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie, najmä finalistov ANASOFTlitera

  • množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličtiny/nemčiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds a i.

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

Chcem využiť túto príležitosť

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Formular

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.

bottom of page