top of page

Java Developer - Smart Industry (Senior)

Miesto práce

Mlynská dolina, Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Ponúkaný plat (brutto)

od 3 200 € podľa skúseností

Hlavný pracovný pomer, Kontrakt

Druh pracovného pomeru

Baví ťa tvoriť a rád vidíš hmatateľné výsledky svojej práce? Zaujímajú ťa témy ako IoT alebo AI? Máme pre teba skvelú príležitosť! Štvrtá priemyselná revolúcia je v plnom prúde a v ANASOFTe sa môžeš stať jej priamym účastníkom.


S našou Smart Industry platformou EMANS každodenne zvyšujeme produktivitu podnikov a zmenšujeme negatívny dopad priemyslu na životné prostredie. Optimalizujeme kvalitu a rýchlosť výrobných procesov, zavádzame bezpapierovú prevádzku, znižujeme spotrebu energií a produkciu odpadu. Vytvárame bezpečné a ergonomické pracovné prostredia pre množstvo zamestnancov a naše riešenia pravidelne oceňuje aj odborná verejnosť. Sme držiteľmi niekoľkých cien za inovatívne projekty vrátane Porsche Supplier Award a ceny LOG-IN za Projektovú inováciu roka 2018 a tento rok platforma EMANS oslávila už 15 rokov.


V našom tíme si dôverujeme a nezaťažujeme sa zbytočnou byrokraciou. Pri svojej práci budeš mať vysokú mieru autonómie. Dostaneš možnosť ovplyvniť smerovanie platformy a zasiahnuť do výberu používaných technológií. Tvoje inovatívne nápady uvítame a ešte radšej ich zrealizujeme a nasadíme do produkcie.

Náplň práce

 • Budeš zodpovedný za technologický rozvoj Smart Industry platformy EMANS a jej implementáciu u našich zákazníkov

 • Budeš sa aktívne podieľať nielen na programovaní, ale aj na analýze, návrhu a optimalizácii logistických procesov a plánovaní projektových dodávok

 • Budeš dekomponovať analytické zadania na technické úlohy a viesť juniornejších kolegov

Požadované zručnosti

 • Vzdelanie: VŠ zameranie IT 

 • Prax: 7 rokov

 • Jazyky: Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)

 • Rozsiahle skúsenosti s OOP a jazykom Java pri vývoji produkčných backendových systémov

 • Znalosť OO Design Patterns

 • Jazyky a technológie: SQL, REST API, Docker, GIT

 • Chuť neustále sa učiť, otvorenosť novým perspektívam a prístupom k práci

 • Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne, pocit zodpovednosti za výsledky svojej práce voči klientom aj kolegom

 • Dušou inovátor, neustále hľadajúci cesty ako robiť veci individuálne a tímovo efektívnejšie

Výhodou je, ak poznáš:

 • Niektoré z technológií, s ktorými pracujeme: Java 8, BPMN, Camunda, Groovy, Elastic, PostgreSQL

 • Paradigmy: Enterprise Integration Patterns, Service-oriented Architecture

 • Vývojové nástroje: Maven, EA, JIRA, Bitbucket, Bamboo

Najlepšie sa adaptuje osobne, preto počítaj s tým, že prvé 3 mesiace budeš v Mlynskej doline. Po skúšobnej dobe si budeš môcť svoj pracovný čas viac prispôsobiť a 2 - 3 dni pracovať aj z domu.

Čaká ťa

Zakladáme si na tom, aby sa každý cítil v práci dobre, a preto dbáme na príjemné a neformálne pracovné prostredie, priamu a otvorenú komunikáciu a vzájomný rešpekt a podporu. Naši zamestnanci môžu využívať benefity ako dni dovolenky navyše, návštevy lekára na doliečenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, masáže a hodiny angličtiny na pracovisku, externé školenia, certifikácie a ďalšie.

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NÁŠMU HR TÍMU.

Chcem využiť túto príležitosť

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Formular

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.

bottom of page