top of page

Miesto práce

Mlynská dolina, Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Ponúkaný plat (brutto)

od 3 200 € podľa skúseností

Hlavný pracovný pomer, živnosť

Druh pracovného pomeru

Do divízie SW vývoja hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať na starosti architektúru projektov pre .NET vývojársky tím. 

Náplň práce

 • Transformácia biznis architektúry na technický a SW návrh implementácie v technológii .NET

 • Návrh cieľového riešenia, architektúry a rozhraní v súlade so stratégiou, obchodnými rozhodnutiami, prevádzkovými záujmami a technickými a bezpečnostnými požiadavkami projektov

 • Práca na architektúre greenfield projektov ale aj existujúcich či pripravovaných riešení

 • Aktívna komunikácia so zákazníkom a interným projektovým tímom

 • Inšpirovanie a poskytovanie podpory juniornejším kolegom


Najlepšie sa adaptuje osobne, preto počítaj s tým, že prvé 3 mesiace budeš v Mlynskej doline. Po skúšobnej dobe si budeš môcť svoj pracovný čas viac prispôsobiť a 2 - 3 dni pracovať aj z domu.

Požadované zručnosti

 • Aspoň 5 rokov skúseností s IT riešeniami na technológii .NET na pozícii aplikačného architekta resp. technického návrhára

 • Znalosť enterprise technológií, integračných platforiem, databázových relačných systémov a webových technológií a integračných rozhraní (REST, SOAP, …)

 • Schopnosť dekompozície biznis požiadaviek do technického a SW návrhu

 • Dobrý osobný aj písomný prejav, schopnosť prezentovať a jednoducho vysvetliť komplexné technologické riešenia

 • Schopnosť pracovať s biznis a technickou dokumentáciou formálnym spôsobom (UML, ArchiMate, BPMN)

 • Certifikácie (UML, ArchiMate, Togaf, …) výhodou.

Čaká ťa

Zakladáme si na pravidelných tímových workshopoch zameraných na zdieľanie know-how
Podporujeme školenia a poskytujeme veľký priestor pre vzdelávanie a odborný rast
Neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory
Bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie, najmä finalistov ANASOFTlitera
Deň dobrovoľníctva
Psychologické poradenstvo HEADMAP
Množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličtiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds, interné akcie ANApohoda, dni zdravia a i.

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

Chcem využiť túto príležitosť

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Formular

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.

bottom of page