top of page

Projektový manažér pre Smart Industry

Miesto práce

Mlynská dolina, Karlova Ves

Termín nástupu

asap

Ponúkaný plat (brutto)

Od 3 500 € podľa skúseností

Hlavný pracovný pomer, Kontrakt

Druh pracovného pomeru

​Do našej Smart Industry divízie hľadáme kolegu na pozíciu projektového manažéra. Máš skúsenosti so SW vývojom a zároveň ti je blízka aj sféra výroby, priemyslu alebo logistiky? Ak radšej ako bielu košelu si obliekaš reflexnú vestu a namiesto sedenia v openspace si radšej v dynamickom prostredí zákazníka, kde sa stále niečo deje, ozvi sa nám.

Náplň práce

Čo bude tvoja zodpovednosť?

  • Komplexné zabezpečenie prípravy a realizácie softvérového projektu po stránke jeho kvality, termínov, rozpočtu, zámeru a obsahu

  • Plánovanie projektu po finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke. T.j. zostavovanie pracovného tímu, pripravovanie finančného a realizačného plánu projektu

  • Spolupráca s obchodným oddelením. Aktívna účasť v presales procese, pri príprave zmlúv a cenových ponukách. Pravidelná komunikácia so zákazníkom.

  • Koordinácia projektu, pracovného tímu a tímu subdodávateľov

  • Tímové podieľanie sa na analýze požiadaviek zákazníka, návrhu technickej a systémovej architektúry pre vyvíjané riešenia, špecifikácie, koordinácie vývoja, nasadenia systému do reálnej prevádzky a podpory prevádzky

  • Sledovanie a reporting plnenia naplánovaných prác na projekte. Práca s rizikami a problémami projektu

  • Vedenie projektovej dokumentácie v zmysle projektovej metodiky

Požadované zručnosti

  • Schopnosť motivovať, viesť a riadiť tím

  • Vysoká osobná zodpovednosť, cieľavedomosť, asertivita

  • Koncepčné a analytické myslenie

Certifikácia PMI, IPMA, alebo Prince2 je výhodou

Čaká ťa

Zakladáme si na pravidelných tímových workshopoch zameraných na zdieľanie know-how
​Podporujeme školenia a poskytujeme veľký priestor pre vzdelávanie a odborný rast
​Neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory
​Bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie, najmä finalistov ANASOFTlitera
​Deň dobrovoľníctva
​Množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličtiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds, interné akcie, dni zdravia a i.​

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NÁŠMU HR TÍMU.

Chcem využiť túto príležitosť

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Formular

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.

bottom of page