top of page

Senior Java Developer pre Smart Industry riešenia

Miesto práce

Mlynská dolina, Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Ponúkaný plat (brutto)

Od 3 000 € podľa skúseností

Hlavný pracovný pomer, Kontrakt

Druh pracovného pomeru

Baví ťa tvoriť a rád vidíš hmatateľné výsledky svojej práce? Zaujímajú  ťa témy ako IoT alebo AI? Máme pre teba skvelú príležitosť! Štvrtá  priemyselná revolúcia je v plnom prúde a v ANASOFTe sa môžeš stať jej  priamym účastníkom.


S našou Smart Industry platformou EMANS každodenne zvyšujeme produktivitu podnikov a zmenšujeme negatívny dopad priemyslu na životné  prostredie. Optimalizujeme kvalitu a rýchlosť výrobných procesov,  zavádzame bezpapierovú prevádzku, znižujeme spotrebu energií a produkciu odpadu. Vytvárame bezpečné a ergonomické pracovné prostredia pre množstvo zamestnancov a naše riešenia pravidelne oceňuje aj odborná verejnosť. Sme držiteľmi niekoľkých cien za inovatívne projekty vrátane Porsche Supplier Award a ceny LOG-IN za Projektovú inováciu roka 2018. V našom tíme si dôverujeme a nezaťažujeme sa zbytočnou byrokraciou. Pri svojej práci budeš mať vysokú mieru autonómie. Dostaneš možnosť ovplyvniť smerovanie platformy a zasiahnuť do výberu používaných  technológií. Tvoje nápady uvítame a ešte radšej ich zrealizujeme a  nasadíme do produkcie.

Náplň práce

 • Rozvoj Smart Industry platformy EMANS a jej implementáciu u našich zákazníkov 

 • Návrh a optimalizáciu výrobných procesov zákazníkov v spolupráci s našimi analytikmi a architektom 

 • Integráciu platformy EMANS s ERP systémami zákazníka a prvkami priemyselnej automatizácie 

 • Dekompozíciu analytických zadaní na technické úlohy, mentoring a vedenie juniornejších kolegov 

 • Plánovanie práce a projektových dodávok v spolupráci s projektovými manažérmi a analytikmi

Požadované zručnosti

 • Vzdelanie: VŠ zameranie IT Prax: 6 rokov 

 • Jazyky: Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)

 • Rozsiahle skúsenosti s OOP a jazykom Java pri vývoji produkčných backendových systémov 

 • Znalosť OO Design Patterns Jazyky a technológie: SQL, REST API, Docker, GIT

 • Algoritmické myslenie Chuť neustále sa učiť, otvorenosť novým perspektívam a prístupom k práci 

 • Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne, pocit zodpovednosti za výsledky svojej práce voči klientom aj kolegom 

 • Dušou inovátor, neustále hľadajúci cesty ako robiť veci individuálne a tímovo efektívnejšie

Výhodou je, ak poznáš

 • Niektoré z technológií, s ktorými pracujeme: Java SE 1.8, BPMN, Camunda, Groovy, Elastic, PostgreSQL 

 • Paradigmy: Enterprise Integration Patterns, Service-oriented Architecture 

 • Vývojové nástroje: Maven, EA, JIRA, Bitbucket, Bamboo

Čaká ťa

Zakladáme si na tom, aby sa každý cítil v práci dobre a preto dbáme na  príjemné a neformálne pracovné prostredie, priamu a otvorenú komunikáciu  a vzájomný rešpekt a podporu. Naši zamestnanci môžu využívať benefity  ako dni dovolenky navyše, návštevy lekára na doliečenie, príspevok na  doplnkové dôchodkové sporenie, masáže a hodiny angličtiny na pracovisku,  externé školenia, certifikácie a ďalšie.

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

Chcem využiť túto príležitosť

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Formular

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.

bottom of page