Akvizičný obchodník pre SW riešenia


Hľadáme nového kolegu, obchodníka s vášňou pre IT.

Vidíme ťa ako perfektného ostreľovača, ktorý si najskôr premyslí stratégiu, pripravený počká na vhodnú príležitosť a potom presne trafí svoj cieľ. Vidíš sa v tom tiež?

Čo sa od teba očakáva?

  • aktívne oslovovanie klientov, cold calls

  • analýza trhu

  • zisťovanie potrieb a požiadaviek zákazníkov

  • komunikácia s vedením aj s tímom

  • pravidelný reporting obchodných výsledkov, práca s databázou a crm

  • cestovanie


Požiadavky na pozíciu:

Vzdelanie: SŠ s maturitou, VŠ Prax: minimálne 1 rok na obdobnej pozícii Jazyky:  Anglický jazyk - Pokročilý (B2), znalosť iných jazykov je výhodou Vodičský preukaz


Aké by si mal mať osobnostné črty a odborné zručnosti? 

Komunikatívny, prozákaznícky

Orientovaný na výsledok

Analytické myslenie


Čaká ťa:

Stabilný softwareuhouse so zaujímavými produktami. Možnosť vzdelávania a odborného rastu. Pružný pracovný čas. Množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám. Viac ti povieme na osobnom stretnutí.


Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, kontrakt

Termín nástupu: dohodou

Celková mzda (brutto): Motivujúco nastavený plat od 2000 € fix v brutto + dohoda

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

 

Chcem využiť túto príležitosť

arrow&v
Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.