ČESKO: Akviziční obchodník pro SW řešení


Hledáme nového kolegu, obchodníka s vášní pro IT.

Vidíme Tě jako perfektního ostřelovače, který si nejprve promyslí strategii, připravený počká na vhodnou příležitost a potom přesně trefí svůj cíl. Vidíš se v tom též?

Co se od Tebe očekává?

  • aktivní oslovování klientů, cold calls

  • analýza trhu

  • zjišťování potřeb a požadavků zákazníků

  • komunikace s vedením i s týmem

  • pravidelný reporting obchodních výsledků, práce s databází a crm

  • cestování


Požadavky na pozici:

Vzdělání: SŠ s maturitou, VŠ Praxeminimálně 1 rok na obdobné pozici Jazyky:  Anglický jazyk - Pokročilý (B2), znalost jiných jazyků je výhodou Řidičský průkaz


Jaké bys měl mít osobnostní rysy a odborné zručnosti?

Komunikativní, prozákaznický

Orientovaný na výsledek

Analytické myšlení


Čeká Tě:

Stabilní softwareuhouse se zajímavými produkty. Možnost vzdělávání a odborného růstu. Pružná pracovní doba. Množství benefitů a výhod, které si vybíráš sám. Více Ti povíme na osobním setkání.


Místo práce: Slovensko, Česko (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovného pomeru: plný úvazek, kontrakt

Termín nástupu: dohodou

Celková mzda (brutto): Motivačně nastavený plat od 50.000CZK fix brutto + dohoda

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

 

Chcem využiť túto príležitosť

arrow&v
Priložiť životopis
Povinná príloha s max. veľkosťou 15 MB.
Priložiť motivačný list
Nepovinná príloha s max. veľkosťou 15 MB.

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.