top of page

Java Developer pre Smart Industry riešeniaBaví ťa tvoriť a rád vidíš hmatateľné výsledky svojej práce? Zaujímajú ťa témy ako IoT alebo AI? Máme pre teba skvelú príležitosť! Štvrtá priemyselná revolúcia je v plnom prúde a v ANASOFTe sa môžeš stať jej priamym účastníkom.


S našou Smart Industry platformou EMANS každodenne zvyšujeme produktivitu podnikov a zmenšujeme negatívny dopad priemyslu na životné prostredie. Optimalizujeme kvalitu a rýchlosť výrobných procesov, zavádzame bezpapierovú prevádzku, znižujeme spotrebu energií a produkciu odpadu. Vytvárame bezpečné a ergonomické pracovné prostredia pre množstvo zamestnancov a naše riešenia pravidelne oceňuje aj odborná verejnosť. Sme držiteľmi niekoľkých cien za inovatívne projekty vrátane Porsche Supplier Award a ceny LOG-IN za Projektovú inováciu roka 2018.

V našom tíme si dôverujeme a nezaťažujeme sa zbytočnou byrokraciou. Pri svojej práci budeš mať vysokú mieru autonómie. Dostaneš možnosť ovplyvniť smerovanie platformy a zasiahnuť do výberu používaných technológií. Tvoje inovatívne nápady uvítame a ešte radšej ich zrealizujeme a nasadíme do produkcie.


Čo bude tvoja zodpovednosť?

Rozvoj Smart Industry platformy EMANS a jej implementáciu u našich zákazníkov

Optimalizáciu výrobných procesov zákazníkov

Integráciu platformy EMANS s ERP systémami zákazníka a prvkami priemyselnej automatizácie

Tvorbu systémovej a používateľskej dokumentácie

Smer tvojho dlhodobého rozvoja závisí od tvojich preferencií

Môžeš sa zdokonaľovať ako vývojár alebo sa postupne začať podieľať na mentoringu juniornejších kolegov.


Požiadavky na pozíciu:

Vzdelanie: VŠ zameranie IT Prax: 4 roky Jazyky: Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)


Aké by si mal mať odborné zručnosti a osobnostné črty?

Skúsenosti s OOP v jazyku Java, C# alebo podobnom pri vývoji produkčných backendových systémov

Znalosť OO Design Patterns

Jazyky a technológie: SQL, REST API, GIT

Algoritmické myslenie

Chuť neustále sa učiť, otvorenosť novým perspektívam a prístupom k práci

Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne, pocit zodpovednosti za výsledky svojej práce voči klientom aj kolegom

Dušou inovátor, neustále hľadajúci cesty ako robiť veci individuálne a tímovo efektívnejšie


Čaká ťa:

Zakladáme si na tom, aby sa každý cítil v práci dobre, a preto dbáme na príjemné a neformálne pracovné prostredie, priamu a otvorenú komunikáciu a vzájomný rešpekt a podporu. Naši zamestnanci môžu využívať benefity ako dni dovolenky navyše, návštevy lekára na doliečenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, masáže a hodiny angličtiny na pracovisku, externé školenia, certifikácie a ďalšie.


Miesto práce: Mlynská dolina, Bratislava 

Termín nástupu: Dohodou

Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer, živnosť

Ponúkaný plat (brutto): od 2.300 € podľa skúseností

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

Inzerát

Chcem využiť túto príležitosť

arrow&v
Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.