Konzultant/-ka informačných systémov


Baví ťa riešiť technické problémy, si komunikatívny/ komunikatívna a rád/ rada pomáhaš druhým?

Nemusíš mať roky praxe – ak si zodpovedný/ zodpovedná a samostatný/ samostatná, máš ideálnu príležitosť stať sa členom/ členkou nášho tímu.


Čo bude tvoja zodpovednosť?

Do našej divízie, ktorá vyvíja informačné systémy na mieru, hľadáme konzultanta/-ku, ktorý bude mať na starosti:

 • Starostlivosť o nami vytváraný softvér, overovanie funkčnosti, správnosti, dokumentáciu jeho funkcionality a tvorbu návodov

 • Denný reporting stavu informačného systému (MS Excel, kontingenčné tabuľky...)

 • Komunikáciu so zákazníkmi a koncovými používateľmi, riešenie e-mailových a telefonických požiadaviek používateľov (návody ako postupovať, riešenie sporných situácií v systéme)

 • Školenie zákazníkov, používateľov IS a úzka spolupráca s metodickou podporou

 • Komplexná správa DEMO prostredia

 • Námety na novú funkcionalitu, kontrola formulárov, tvorba a správa video návodov

 • Sledovanie legislatívy týkajúcej sa IS


Požiadavky na pozíciu:

Vzdelanie: VŠ I. stupňa (Bc.)

Prax: minimálne 1 rok na obdobnej pozícii

Jazyky: Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2) a výborná znalosť slovenského jazyka

Vodičský preukaz - výhoda

Kancelárske nástroje: Základy práce s nástrojmi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Základy SQL a relačných databáz - výhoda


Osobnostné predpoklady:

 • Zodpovednosť za zverené úlohy

 • Schopnosť po zaučení pracovať samostatne

 • Angažovanosť a proaktívny prístup

 • Zmysel pre detail


Čaká na teba:

Zakladáme si na tom, aby sa každý cítil v práci dobre a preto dbáme na príjemné a neformálne pracovné prostredie, priamu a otvorenú komunikáciu a vzájomný rešpekt a podporu. Naši zamestnanci môžu využívať benefity ako dni dovolenky navyše, návštevy lekára na doliečenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, masáže a hodiny angličtiny na pracovisku, externé školenia, certifikácie a ďalšie.Miesto práce: Mlynská dolina, Bratislava

Termín nástupu: Dohodou

Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer, Kontrakt

Ponúkaný plat (brutto): Od 1.400 € podľa skúseností
AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

 

Chcem využiť túto príležitosť

arrow&v
Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.