Projektový manažér pre Smart Industry


Do našej Smart Industry divízie hľadáme kolegu na pozíciu projektového manažéra. Máš skúsenosti so SW vývojom a zároveň ti je blízka aj sféra výroby a priemyslu? Ak radšej ako bielu košeľu si obliekaš reflexnú vestu a namiesto sedenia v openspace si radšej v dynamickej priemyselnej hale, ozvi sa nám.

Čo bude tvoja zodpovednosť?

- Komplexné zabezpečenie prípravy a realizácie softvérového projektu po stránke jeho kvality, termínov, rozpočtu, zámeru a obsahu

- Plánovanie projektu po finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke. T.J. zostavovanie pracovného tímu, pripravovanie finančného a realizačného plánu projektu

- Spolupráca s obchodným oddelením. Aktívna účasť v presales procese, pri príprave zmlúv a cenových ponúkách. Pravidelná komunikácia so zákazníkom.

- Koordinácia projektu, pracovného tímu a tímu subdodávateľov

- Tímové podieľanie sa na analýze požiadaviek zákazníka, návrhu technickej a systémovej architektúry pre vyvíjané riešenia, špecifikácie, koordinácie vývoja, nasadenia systému do reálnej prevádzky a podpory prevádzky

- Sledovanie a reporting plnenia naplánovaných prác na projekte. Práca s rizikami a problémami projektu

- Vedenie projektovej dokumentácie v zmysle projektovej metodiky


Požiadavky na pozíciu:

- Schopnosť motivovať, viesť a riadiť tím

- Vysoká osobná zodpovednosť, cieľavedomosť, asertivita

- Koncepčné a analytické myslenie


Certifikácia PMI, IPMA, alebo Prince2 je výhodou Vzdelanie: VŠ, IT alebo technické zameranie

Prax: 3 roky

Vodičský preukaz

Jazyky: Anglický jazyk – B2


Čaká Ťa

Zakladáme si pravidelných tímových workshopoch zameraných na zdieľanie know-how

Podporujeme školenia a o poskytujeme veľký priestor pre vzdelávanie a odborný rast

Neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory

Bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie, najmä finalistov ANASOFTlitera

Deň dobrovoľníctva

Množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličitiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds, interné akcie ANApohoda, dni zdravia a i.


Miesto práce: Mlynská dolina, Bratislava

Termín nástupu: Dohodou

Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer, živnosť

Ponúkaný plat (brutto): od 2. 500 € podľa skúsenostíAK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

 

Chcem využiť túto príležitosť

arrow&v
Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.