top of page

Senior Java Developer pre Smart Industry riešenia


Baví ťa tvoriť a rád vidíš hmatateľné výsledky svojej práce? Zaujímajú ťa témy ako IoT alebo AI? Máme pre teba skvelú príležitosť! Štvrtá priemyselná revolúcia je v plnom prúde a v ANASOFTe sa môžeš stať jej priamym účastníkom.


S našou Smart Industry platformou EMANS každodenne zvyšujeme produktivitu podnikov a zmenšujeme negatívny dopad priemyslu na životné prostredie. Optimalizujeme kvalitu a rýchlosť výrobných procesov, zavádzame bezpapierovú prevádzku, znižujeme spotrebu energií a produkciu odpadu. Vytvárame bezpečné a ergonomické pracovné prostredia pre množstvo zamestnancov a naše riešenia pravidelne oceňuje aj odborná verejnosť. Sme držiteľmi niekoľkých cien za inovatívne projekty vrátane Porsche Supplier Award a ceny LOG-IN za Projektovú inováciu roka 2018. V našom tíme si dôverujeme a nezaťažujeme sa zbytočnou byrokraciou. Pri svojej práci budeš mať vysokú mieru autonómie. Dostaneš možnosť ovplyvniť smerovanie platformy a zasiahnuť do výberu používaných technológií. Tvoje nápady uvítame a ešte radšej ich zrealizujeme a nasadíme do produkcie.Ako senior Java developer budeš zodpovedný za:

Rozvoj Smart Industry platformy EMANS a jej implementáciu u našich zákazníkov Návrh a optimalizáciu výrobných procesov zákazníkov v spolupráci s našimi analytikmi a architektom Integráciu platformy EMANS s ERP systémami zákazníka a prvkami priemyselnej automatizácie Dekompozíciu analytických zadaní na technické úlohy, mentoring a vedenie juniornejších kolegov Plánovanie práce a projektových dodávok v spolupráci s projektovými manažérmi a analytikmi

Požiadavky na pozíciu:

Vzdelanie: VŠ zameranie IT Prax: 6 rokov Jazyky: Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)


Osobnostné predpoklady:

Rozsiahle skúsenosti s OOP a jazykom Java pri vývoji produkčných backendových systémov v microservisovej architektúre Znalosť OO Design Patterns Jazyky a technológie: SQL, REST API, Docker, GIT

Algoritmické myslenie Chuť neustále sa učiť, otvorenosť novým perspektívam a prístupom k práci Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne, pocit zodpovednosti za výsledky svojej práce voči klientom aj kolegom Dušou inovátor, neustále hľadajúci cesty ako robiť veci individuálne a tímovo efektívnejšie

Výhodou je, ak poznáš:

Niektoré z technológií, s ktorými pracujeme:

Java SE 1.8, OSGi, BPMN, Camunda, Groovy, Elastic, PostgreSQL Paradigmy: Enterprise Integration Patterns, Service-oriented Architecture Vývojové nástroje: Maven, EA, JIRA, Bitbucket, Bamboo


Čaká ťa:

Zakladáme si na tom, aby sa každý cítil v práci dobre a preto dbáme na príjemné a neformálne pracovné prostredie, priamu a otvorenú komunikáciu a vzájomný rešpekt a podporu. Naši zamestnanci môžu využívať benefity ako dni dovolenky navyše, návštevy lekára na doliečenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, masáže a hodiny angličtiny na pracovisku, externé školenia, certifikácie a ďalšie.

Miesto práce: Mlynská dolina, Bratislava 

Termín nástupu: Dohodou

Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer, Kontrakt

Ponúkaný plat (brutto): Od 3.000 € podľa skúseností

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

Inzerát

Chcem využiť túto príležitosť

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.

bottom of page