top of page

Srdcom programátor .NET


Si borec v .NET a hľadáš nové výzvy? Keď sa povie SOLID alebo Clean architecture princípy tak neutekáš otvoriť Google? Vieš pracovať v tíme ako fullstack .NET developer a nezľakneš sa ani FE frameworkov? Baví ťa robiť nové veci a posúvať riešenia vpred? Zvládneš komunikáciu s analytikmi, ľudsky aj odborne, a dokážeš potiahnuť za sebou aj mladších kolegov? Ak áno, radi by sme ťa spoznali, pretože do nášho tímu vývojárov hľadáme šikovné posily.

Čo bude tvoja zodpovednosť?

Pripravujeme riešenia na zákazku v zabehnutom tíme so silnou prozákazníckou orientáciou, kde neexistuje slovné spojenie „Nedá sa“. Spolu so zákazníkom hľadáme spôsoby ako čo najefektívnejšie naplniť jeho ciele. Každé riešenie je jedinečné a prináša nové výzvy, či už ide o nový portál, integračné riešenie alebo backendové služby.


Najlepšie sa adaptuje osobne, preto počítaj s tým, že na úvodné mesiace budeš sedieť s nami v Mlynskej doline. Záleží od tvojej šikovnosti a efektivity ako slobodne môžeš následne fungovať.


S čím sa u nás stretneš?

FE technológie HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap, JQuery

FE frameworky React, Vue.js

Entity framework

Unit testing

Design patterns

Práca s databázami SQL Server, Oracle, MariaDB

SOAP, REST služby

El. formuláre

Iteratívny development

Časté prototypovanie

Úzky kontakt so zákazníkom


Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý:

- má aspoň 3 roky skúseností s vývojom v .NET technológii

- sám rád tvorí pridanú hodnotu

- očakáva priateľský, stabilný kolektív a dlhodobú spoluprácu

- ocení možnosť svojho odborného rastu, certifikácií

- bude rád súčasťou celého projektu a aktívne sa podieľať na tvorbe až po úspešné ukončenie a odovzdanie projektu

- je tímový hráč a ocení firemnú kultúru otvorených dverí


Čaká Ťa:

Zakladáme si na pravidelných tímových workshopoch zameraných na zdieľanie know-how

Podporujeme školenia a poskytujeme veľký priestor pre vzdelávanie a odborný rast

Neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory

Bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie, najmä finalistov ANASOFTlitera

Deň dobrovoľníctva

Množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličtiny/nemčiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds, sick days, interné akcie ANApohoda, dni zdravia a i.


Miesto práce: Mlynská dolina, Bratislava

Termín nástupu: Dohodou

Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer, živnosť

Ponúkaný plat (brutto): od 2. 800 € podľa skúseností


AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

Inzerát

Chcem využiť túto príležitosť

arrow&v
Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.