Softvérový analytik pre Smart industry


Chýba ti príležitosť prinášať riešenia, ktoré ovplyvnia náš každodenný život? Vieš hľadať správnu cestu v záplave informácií a doviesť prácu k úspešnému cieľu?

Rád komunikuješ so zákazníkmi a vysvetľuješ ich požiadavky vývojovému tímu?Ak máš skúsenosti so SW analýzou, hľadáme práve teba, aby si nám pomohol s projektami v oblastiach logistiky, e-commerce a priemyselnej výroby.

Poď s nami tvoriť užitočné riešenia 4. priemyselnej revolúcie.


Čo bude tvoja zodpovednosť?

Podpora obchodu v presales fáze - kalkulácie a odhady časovej a finančnej náročnosti implementácie požiadaviek

Organizovanie a vedenie stretnutí so zákazníkmi, spracovanie výstupov z nich

Pravidelná komunikácia so zákazníkom, prezentácie navrhnutého a vyvinutého riešenia

Analýza procesov u zákazníka, simulácie, logistické štúdie a návrh logistických algoritmov

Analýza a spracovanie požiadaviek na funkcionalitu budúcej softvérovej aplikácie, tvorba analytických modelov ako podklad pre vývojový tím

Návrh používateľského rozhrania v súlade s best practices pre princípmi patternov pre UI a UX

Úzka spolupráca s vývojovým tímom, testermi a konzultantmi


Požiadavky na pozíciu:

Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

Prax: 5 rokov na obdobnej pozícií


Osobnostné predpoklady:

Hľadáme kandidáta, ktorý:

- má skúsenosti so softvérovou analýzou (ovláda a aktívne používa UML, BPMN a vie pracovať s Enterprise Architectom- VÝHODA)

- má rád technický a technologický svet, má blízko k priemyslu a/alebo logistike

- je tímový hráč, vie počúvať, ale aj prezentovať


Čaká na teba:

Zakladáme si na tom, aby sa každý cítil v práci dobre a preto dbáme na príjemné a neformálne pracovné prostredie, priamu a otvorenú komunikáciu a vzájomný rešpekt a podporu. Naši zamestnanci môžu využívať benefity ako dni dovolenky navyše, návštevy lekára na doliečenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, masáže a hodiny angličtiny na pracovisku, externé školenia, certifikácie a ďalšie.


Miesto práce: Mlynská dolina, Bratislava Termín nástupu: Dohodou Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer, Kontrakt Ponúkaný plat (brutto): Od 2.500 € podľa skúseností

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

 

Chcem využiť túto príležitosť

arrow&v
Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

 

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

 

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.