top of page

IT administrátor/ Servisný technik

Miesto práce

Mlynská dolina, Bratislava

Termín nástupu

asap

Ponúkaný plat (brutto)

1800 brutto podľa skúseností

Hlavný pracovný pomer, Živnosť

Druh pracovného pomeru

Do tímu hľadáme skúseného IT servisného špecialistu/administrátora.

Náplň práce

Tvojou hlavnou náplňou práce bude správa Windowsových serverov, správa LAN a WAN.

Taktiež budeš zodpovedný za servis, správu infraštruktúry a za klientske PC a riešenia.
Výhodou je ak máš skúsenosti aj s bezpečnostným monitoringom IT infraštruktúry a s detekciou a vyhodnocovaním incidentov v reálnom čase.

Ale pozor. Okrem odborných vedomostí by si mal byť aj komunikatívny.
Pretože sa hľadá ajťák, ktorý vie technické problémy nielen riešiť, ale ich aj vysvetliť zákazníkom.
Oceňujeme proaktivitu a akčný prístup. V prípade poruchy vstaneš a riešiš. A aby bolo všetko pekne na poriadku, budeš si viesť evidenciu servisných zásahov a opráv.
Celkom jednoduché, však?
Viac ti už radi povieme na osobnom stretnutí.

Požadované zručnosti

Technické požiadavky:

  • skúsenosti s inštaláciou, správou desktopových a serverových OS - MS Windows server 2012-2022 (Linux výhodou) a aplikácií na nich

  • konfigurácia LAN, WAN, routerov, firewall (HW aj SW)

  • znalosti HW pri oprave, zostave PC

Osobnostné požiadavky:

  • dobré komunikačné schopnosti (reprezentatívnosť a komunikácia so zákazníkmi),

  • samostatnosť a zodpovednosť

  • flexibilita a ochota cestovať

  • chuť učiť sa

Čaká ťa

  • Zakladáme si na pravidelných tímových workshopoch zameraných na zdieľanie know-how

  • Podporujeme školenia a poskytujeme veľký priestor pre vzdelávanie a odborný rast

  • Neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory

  • Bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie, najmä finalistov ANASOFTlitera

  • Deň dobrovoľníctva

  • Psychologické poradenstvo Headmap

  • Množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličtiny/nemčiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds, sick days, interné akcie ANApohoda, dni zdravia a i.

AK ŤA ZAUJALA TÁTO PRÍLEŽITOSŤ ROVNAKO AKO NAŠA FIREMNÁ KULTÚRA, OZVI SA NAŠEJ HR MANAŽÉRKE ADELE.

Chcem využiť túto príležitosť

Priložiť životopis
Priložiť motivačný list

Spoločnosť ANASOFT APR, spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@anasoft.com alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu meno, priezvisko, e-mail na marketingové účely - zasielanie newslettera a informácií súvisiacich so službami a produktami spoločnosti, realizovaných podujatí a pod. Odvolanie súhlasu je možné kedykoľvek kliknutím na linku v newsletteri alebo na mailovej adrese gdpr@anasoft.com, ktorá zároveň slúži aj na uplatnenie práv dotknutých osôb podľa §21 až 27 a §100 Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov v aktuálnom znení.

Formular

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás rovnako dôležitá ako spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby sa v práci cítili čo najlepšie. Vytvárame pre nich príjemné pracovné prostredie a čo najširší priestor pre osobný rozvoj a vnútorné naplnenie.

Chápeme, že ak si kvalitný a pracovitý ítečkár, nie je pre teba problém nájsť si dobrú pracovnú pozíciu. U nás nájdeš aj niečo navyše - jedinečnú firemnú kultúru. Navštív našu kariérnu stránku a spoznaj nás bližšie.

bottom of page